Łazienka stanowi jedną z najbardziej intymnych i indywidualnych przestrzeni w domowym zaciszu. Właśnie z tej przyczyny, przy okazji urządzania łazienki, nie warto robić tego przypadkowo. Zestaw mebli łazienkowych powinien zostać tak dopasowany, by jak najpraktyczniej zagospodarować dostępną przestrzeń. Wybierając szafki nie warto więc pozostawiać pustych wnęk i kątów, gdyż te także mogłyby zostać wykorzystane. Z drugiej strony, łazienka powinna spełniać wszystkie wymagania jej właściciela, ponieważ to właśnie tutaj po męczącym dniu, można rozkoszować się godzinną kąpielą. Osoby, poszukujące idealnych mebli do swojej łazienki, powinny odwiedzić sklep internetowy mateomarket.pl, ponieważ znajduje się tam nadzwyczaj bogata kategoria Meble łazienkowe, w której odnaleźć można nawet kilka tysięcy propozycji rozmaitych produktów. Ponadto, doświadczeni specjaliści zespołu sklepu przygotowani są, by doradzić lub odpowiedzieć na wszelkie pytania klientów.

Jedną z wyśmienitych propozycji do każdej łazienki jest szafka wisząca Barcelona 30 1D, zaprojektowana przez znanego i renomowanego producenta, Elita (http://www.elitameble.pl/). Firma ta, funkcjonuje na polskim oraz europejskim rynku od wielu lat. W tym czasie, wyspecjalizowała się w wytwarzaniu produktów najwyższej jakości, cechujących się intrygującym designem. Model Barcelona 30 1D nie będzie więc pod tym względem odstawać od reszty. Cechuje się on następującymi wymiarami: 30 cm (szerokość) x 75.1 cm (wysokość) x 21.8 cm (głębokość) oraz dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Konstrukcja szafki Barcelona 30 1D sprawia, iż jest ona niezwykle funkcjonalna, ponieważ nie wykorzystuje przestrzeni podłogowej, ale naścienną. Wyśmienicie sprawdzi się zatem w łazienkach o mniejszej przestrzeni.
Podobną konstrukcję, jak kolekcja Barcelona mają także szafki wiszące serii Kwadro. Linia ta także została stworzona przez wspomnianego wcześniej producenta o nazwie Elita. Szafka wisząca Kwadro 40 1D posiada następujące wymiary: 39.9 cm (szerokość) x 80.2 cm (wysokość) x 21.8 cm (głębokość) i wyróżniają ją dwie półki o regulowanej wysokości. Dzięki temu, użytkownik może dopasować ją do indywidualnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *