W dobie szybkiego przepływu informacji, pędzących ludzi i zatłoczonych ulic, na zakupy warto wybierać się do bardziej kameralnych miejsc, gdzie nie trzeba rzucać się szaleńczo na wypatrzony towar, tylko przeglądać kolejne rzeczy z przerwą na pyszną kawę. Takim miejscem z pewnością jest Galeria Łomianki, która oferuje przyjemne zakupy i wiele udogodnień dla swoich klientów.

To kameralne centrum handlowe chętnie odwiedzają klienci, ponieważ cenią sobie komfort i wygodę oferowanych zakupów. Sprawdź na www.galerialomianki.pl.

Kreatywna współpraca
Na pewno warto zwrócić uwagę na Współpracownię. Jest to wyjątkowa przestrzeń coworkingowa, która oddawana jest klientom do użytku zupełnie za darmo. Znajdziemy tam biura, fotele, niezbędny sprzęt biurowy czy szybki internet. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy pracują zdalnie, są freelancerami, nie chcą zmieniać swojego mieszkania w biuro lub po prostu szukają miejsca, gdzie będą mogli pouczyć się w komfortowych warunkach.

Coś dla lokalnej społeczności
Na miejscu czeka też inne ciekawe miejsce, którym jest Współdzielnia. Chodzi o wspaniałą przestrzeń, do której dostęp ma lokalna społeczność. Dzieje się tu całe mnóstw świetnych rzeczy – wspólne spotkania, różnorodne warsztaty a część przestrzeni zajmuje punkt adopcji roślin. To miejsce wprost idealne dla tych, którzy albo szukają kwiatów, albo chcą zostawić swoje, bo nie mają co z nimi zrobić, np. z powodu zmiany mieszkania. W końcu to znacznie lepsze rozwiązanie niż wyrzucenie ich do śmietnika.

Co jeszcze?
Na miejscu znajdziemy też wiele innych, bardziej klasycznych udogodnień dla klientów, jak plac zabaw dla dzieci, ładowarki – zarówno te do telefonów oraz samochodów elektrycznych, pokój rodzica i dziecka, paczkomat, ksero i wiele innych. Wszystkie one sprawiają, że nasze zakupy stają się naprawdę komfortowe, zwłaszcza dla rodziców z dziećmi, co nie jest oczywiste w przypadku innych centrów handlowych. Nie zwlekaj i zajrzyj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *