Przyjaciółka to bardzo ważna osoba w życiu każdej kobiety. To ona doradza, pociesza i jest gotowa stawić czoła każdemu problemowi. O każdej porze przyjdzie, wręczy słodkie upominki i wino i wysłucha o kolejnym miłosnym zawodzie. Najwyższy czas, żeby pokazać przyjaciółce, jak dobrze znamy jej zainteresowania i kupić idealny prezent.

Szalona lady
Jeśli twoja przyjaciółka jest zwariowaną osobą, taki też musi być jej prezent. Może profesjonalna sesja zdjęciowa, albo skok ze spadochronem? Zawsze możecie iść na maraton horrorów do kina lub urządzić taki w domu.

Cicha pani domu
Spokojna i rozważna przyjaciółka, która ostudzi najbardziej zwariowane pomysły to czasami skarb. Doceń jej siłę spokoju i urząd miłe przyjęcie z jej okazji. Dla lepszej rozrywki, niech będzie to impreza przebierana. Każdy z uczestników niech przyniesie słodkie upominki i inne przekąski i zróbcie jej niespodziankę. Jeśli nie przepada za imprezami, spraw jej w prezencie książki lub bon zakupowy, dzięki któremu sama wybierze pożądane przez nią tytuły.

Zawsze razem
Dla pogłębienia więzi zorganizuj weekendowy wyjazd za miasto lub do salonu SPA. Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólne wyjazdy. Zapakujcie słodkie upominki, które będziecie mogły podjadać podczas leżenia w łóżku i obgadywania przystojnych masażystów.

Sama najlepiej znasz swoją przyjaciółkę i z pewnością wiesz co sprawi jej największą radość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *